Про позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 березня 2018 року перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, керівник апарату райдержадміністрації Алла Іллінська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Григоренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергій Шаравара, директор КП Рокитнянської районної ради «Рокитнетепломережа» Микола Юрченко, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Ігнатьєв, заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці райержадміністрації Ірина Фещенко.

В ході засідання комісії розглядалися питання про відновлення роботи загальноосвітніх навчальних закладів району та їх газопостачання з 05 березня 2018 року відповідно до рішення Кризового комітету при Міненерговугілля (протокол №2 від 03.03.2018), на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03.03.2018 №1/11-238 та наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 03.03.2018 №51 «Про відновлення навчання у закладах освіти області».

По завершенню засідання комісії перший заступник голови адміністрації дав кожному відповідні вказівки та доручення.