Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

04 червня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: голова селищної ради Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергій Шаравара, заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра та начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 81 заяву та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень. Всього протягом звітного тижня було зареєстровано 4 факти крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України).

Сергій Шаравара доповів про дві пожежі: в селі Острів на минулому тижні горів травяний настил площею 2,3 га, пожежу локалізували та ліквідували; в селі Насташка горіла приватна будівля –будівля і речі домашнього вжитку згоріли, людських жертв нема.

Юрій Богданов повідомив про завершення ямкового ремонту доріг в селищі. Та зауважив про необхідність контролю за великоваговими вантажними автомобілями, які руйнують дороги, їздячи в недозволених для перевезення великовагової продукції місцях.

Богдан Маніленко доповів, що робота районного підрозділу електропостачання проводиться згідно із штатним планом та повідомив про вакантні посади підрозділу.

Сергій Бурлака повідомив про те, що на минулому тижні аварійних ситуацій не було і що Рокитнянська дільниця ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» на сьогодні працює в штатному режимі.

Оксана Яра розповіла про те, що нині кадрова та юридична служби центру первинної медико-санітарної допомоги займаються питаннями реорганізації медичного закладу. Продовжується реєстрація пацієнтів до системи „Електронне здоров’я”, на сьогодні в районі укладено 3070 декларацій,що складає 11,4% від всього населення району. Медичні працівники продовжують проводити просвітницьку роботу щодо правил вибору лікаря та підписання декларацій. Також головний лікар повідомила про список лікарів, з якими можна підписати декларацію – ця інформація розміщена на сайті Рокитнянського центру ПМСД (https//rokutcentr.pmsd.org.ua), веб-сайтах Рокитнянської районної державної адміністрації, Рокитнянської районної ради та на сторінках газети „Вісник Рокитнянщини. За останні п’ять місяців цього року профінансовано 87,7 % від загального обсягу забезпечення безкоштовними ліками, згідно з Програмою «Доступні ліки».

По завершенню нарадиголова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.