«Оперативна комунікація з органами місцевого самоврядування є одним з важливих напрямів роботи податківців» (Павло Козирєв)

Оперативна комунікація з органами місцевого самоврядування є одним з важливих напрямів роботи податківців. Адже ефективність сплати місцевих податків залежить від якості цієї комунікації. На цьому акцентував начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв під час зустрічі з міськими головами та заступниками, головами ОТГ районів, які входять до регіону адміністрування податків Білоцерківським відділенням ГУ ДФС у Київській області.

«Я особисто контролюю надання відповідей на запити, які надходять до податкової від органів місцевого самоврядування.Часто телефоную вам, щоб особисто розібратися у питанні, для надання вичерпної відповіді. Так само я чекаю відповідної реакції від вас. Адже від нашої співпраці залежить ефективність сплати місцевих податків. А вони є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів», - сказав Павло Козирєв в ході зустрічі.

Він наголосив, що міським і селищним радам необхідно терміново прийняти рішення про ставки податків на 2019 рік. «До 1 липня місцеві ради повинні прийняти рішення та надіслати їх в електронному вигляді до фіскального органу. Часу практично не залишилося. А якщо ви не приймаєте рішення вчасно, то втрачаєте у надходженнях до місцевого бюджету: відповідно до діючого законодавства по земельному податку автоматично діятимуть ставки минулого року, по нерухомості – мінімальні», - пояснив начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області.

Павло Козирєвпорадив керівникам міст та ОТГ налагоджувати співпрацю з місцевим бізнесомта Територіальним відділенням Асоціації платників податків у Київській області. Така співпраця допоможе знайти додаткові ресурси для наповнення місцевих бюджетів.

Павло Козирєв також повідомив присутніх на зустрічі, що нещодавно провівперший круглий стіл з представниками місцевого бізнесу. Крім того, у травні цього року між Асоціацією малих міст України та Асоціацією платників податків України підписано меморандум про співпрацю. У документі йдеться про створення партнерських відносин між платниками податків та органами місцевого самоврядування, що допоможе знайти додаткові інвестиції для розвитку громад.