1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
http://wakare-pro.com
http://wasuretai.com
http://ac-sodan.info

Дайджест новин Уряду 30.07.2018 16:00

Сергій Яровий: Забезпечення порядку під час щорічного паломництва до Умані – важлива частина українсько-ізраїльських відносин

 

Забезпечення порядку під час щорічного паломництва до Умані – важлива частина українсько-ізраїльських відносин. Про це сьогодні, 30 липня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на зустрічі з делегацією Держави Ізраїль на чолі з Послом, на якій обговорили план забезпечення порядку під час щорічного паломництва хасидів до Умані з нагоди святкування Рош-Га-Шана – Нового року за Іудейським календарем.

«Забезпечення порядку під час щорічного паломництва до Умані – важлива частина українсько-ізраїльських відносин. Ми розуміємо, які виклики стоять перед нами, в тому числі й в умовах гібридної війни. Безпекові заходи триватимуть від прибуття перших паломників й до повного завершення заходів», - наголосив Сергій Яровий.

За його словами, до процесу активно долучатимуться ізраїльські правоохоронці.

«Ми маємо створити спільну робочу групу, до якої увійдуть й ізраїльські поліцейські. Це значно підвищить ефективність нашої роботи, зокрема у напрямку обміну оперативною інформацією. Для цього також буде розгорнутий ситуаційний центр», - додав перший заступник Міністра внутрішніх справ.

Він зазначив, що до роботи на місця заходу залучатимуться патрульні поліцейські, групи тактико-оперативного реагування, кінологи та вибухотехніки.

Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські наголосив, що щорічне паломництво до Умані є найважливішим єврейським заходом поза територією Ізраїлю.

«Хочу відзначити високий професіоналізм українських правоохоронців при координації взаємодії задля забезпечення публічного порядку», - зазначив він.

Перший заступник голови Національної поліції - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що правоохоронці врахують досвід попередніх років.

«Як показує наш досвід, злочинні організації, що організовують провокації під час заходу, не антисемітські. Їх головне завдання – дискредитація української поліції. Всі спроби провокацій отримають жорстку реакцію», - сказав він.

Заступник голови Нацполіції - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич повідомив, що підготовка до забезпечення порядку під час паломництва вже розпочалася.

«Велику увагу приділяємо місцям прибуття паломників, маршрутам пересування та місцю проведення заходу», - сказав він.

Начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції Ігор Бабич сказав, що територія проведення заходу буде повністю пішохідною. Для доступу до неї треба буде отримати перепустку.

Глава Департаменту з надзвичайних ситуацій ізраїльської поліції Рафаель Коен повідомив, що 20 поліцейських офіцерів прибудуть для допомоги до місця проведення заходу.

«Вони залишатимуться до повного завершення заходів, щоб переконатися, що все пройшло без інцидентів», - запевнив він.

Аташе з питань поліції Держави Ізраїль Ігор Шміош також зауважив на важливості оперативного обміну інформацією, зокрема щодо проблематичних громадян Ізраїлю, які прибудуть до України.Раіфае

Цього року святкування Рош-Га-Шана в Умані відбудуться на початку вересня.

  

Лев Парцхаладзе: Аварій на теплових мережах стане менше

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, впровадило нові зміни у ДБН В.2.5-39-2008 «Теплові мережі» для покращення їх стану та мінімізації можливих проривів та аварій на трубопроводах. А саме – ввело систематичний контроль за внутрішньою корозією трубопроводів та використання сучасних методів оброблення води.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Раніше у ДБН щодо теплових мереж були прописані рішення та методики виявлення корозії труб та оброблення води. Але вони вже достатньо застарілі і сьогодні на практиці потрібне більш якісне запобігання можливих аварій. Ми переглянули ці норми та у нових змінах до ДБН ввели необхідність проводити систематичний контроль корозії труб шляхом встановлення спеціальних датчиків контролю за корозією та впровадження сучасних методів оброблення води. Це може позитивно вплинути на якість надання послуг з теплопостачання, так як кількість проривів та можливих аварій буде зменшуватися», - сказав він.

Такі зміни дозволять підвищити строк безаварійної експлуатації трубопроводів та зменшити витрати на їх ремонт.

Згідно зі змінами у ДБН, систематичний контроль за внутрішньою корозією трубопроводів встановлюється за індикаторами внутрішньої корозії та за допомогою корозиметрів і датчиків швидкості корозії. Для захисту від внутрішньої корозії трубопроводів слід застосовувати установки магнієвого захисту.

Зміна у ДБН офіційно вступила в дію з 1 липня 2018 року.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

 

 Павло Розенко взяв участь у засіданні Колегії МІП

 

30 липня Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко взяв участь у засіданні Колегії Міністерства інформаційної політики України.

Відкриваючи засідання, Віце-прем’єр-міністр зазначив, що однією з найважливіших подій за останній час є ухвалення Урядом Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей. «Буквально на минулому тижні Уряд одноголосно підтримав цю Стратегію, розроблену  Міністерством інформполітики, яка запускає низку суттєвих механізмів по роботі в інформаційному полі», - сказав він.

Павло Розенко нагадав, що на Сході України почали працювати дві вежі – на Карачуні та у Бахмутівці. «З них уже мовлять 24 українських телеканали та радіостанції, які забезпечують українським контентом, в тому числі, міста Донецьк та Луганськ», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також відзначив роботу щодо популяризації України в світі,  зростання кількості кабельних операторів, де можна подивитися Мультимедійну платформу іномовлення України. На сьогодні їх понад 90, зокрема в Польщі, Грузії, Швеції, Данії, Словенії, Канаді і т.д.

«Минулого тижня відбулася презентація нового єдиного бренду України в Лондоні, де нещодавно також з успіхом пройшов показ фільму «Дякую» на низці фестивалів. Зокрема, цей фільм посів друге місце на міжнародному фестивалі туристичних фільмів у Латвії», - зауважив Павло Розенко.

«Міністерством зроблена вже досить значна робота, але  попереду ще більше задач, які необхідно виконувати ще більш швидкими темпами», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.

 Прем’єр-міністр: Нові будівельні норми дозволять оновити українські міста і зробити їх комфортними

 

Нові будівельні норми, що були розроблені у тісній співпраці з експертним середовищем і вступають в силу восени, дозволять оновити вулиці українських міст і зробити комфортною міську інфраструктуру. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Всі помічали, що живемо ми в 21 столітті, нерухомість коштує немало, але будують все так, що виглядає воно, як старе. Ми прийняли рішення про нові норми, є нові накази Мінрегіону (Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ), для житлових і нежитлових об’єктів, - сказав Володимир Гройсман. - Будемо спостерігати за впровадженням цих нових норм у красиву естетичну і комфортну архітектуру в містах. Норми до інфраструктурних проектів будуть слугувати українцям і будуть комфортними. Це відповідає європейським практикам».

Довідково

В березні поточного року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив якомога швидше напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів. Ініціатива була виголошена під час зустрічі Глави Уряду з підприємцями і архітекторами.

На той момент в Україні чинними вважалися 180 будівельних норм, з них 109 – державні. Положення деяких з них застаріли і потребували впровадження міжнародних стандартів, новітніх технологій та виключення корупційних ризиків. Перегляд будівельних норм дозволив би усунути непотрібні регуляторні процедури і сприяв розвитку підприємництва у містобудівництві.

Як відзначав Глава Уряду, сучасні світові стандарти будівництва відрізняються від тих, що діють в Україні. І швидка адаптація будівництва до європейських норм давно назріла. «При співвідносній ціні будівництва у Європі та США ми бачимо в Україні зовсім іншу архітектуру. Я налаштований дуже рішуче. Треба з’ясувати, що ми можемо змінити одразу, що потребує більш глибинної роботи. Затягувати час – не варіант», - відзначав Прем’єр-міністр.

Серед нововведень є такі поняття як «блакитна лінія» - щодо висотності забудови, «зелена лінія» - щодо збереження зелених зон і «жовта лінія» - щодо унеможливлення перекриття шляхів евакуації у разі руйнування будівель. Окрема увага - безпечності вулиць і доріг в містах згідно з вимогами європейського законодавства. Йдеться про посилення безпеки пішоходів під час перетину проїзної частини, захист пасажирів на зупинках громадського транспорту тощо. Обов’язкове питання – розширення норми щодо обов’язкового забезпечення безбар’єрного доступу. Це стосується не тільки людей, які мають особливі потреби, це ще й, наприклад, молоді мами, люди похилого віку й інші громадяни.

 Павло Ковтонюк про зміни у системі охорони здоров'я та наступні кроки

 

Уже більше 13 мільйонів українців обрали своїх лікарів, і темпи підписання декларацій не спадають. Ідея вибору свого лікаря популярна, її підтримують - коментує зміни заступник Міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк в інтерв’ю Delo.UA

Ситуація з підписанням декларацій у регіонах різна. Водночас дуже важливо, щоби всі області підійшли до наступного етапу реформи "на рівних умовах", з хорошим відсотком покриття.

"Перехідний період, коли діє два механізми фінансування — і субвенція, і оплата послуг через Національну службу здоров"я України (НСЗУ), — закінчується в 2018 році. З наступного року всі заклади первинки будуть фінансуватися через НСЗУ", - нагадав заступник Міністра охорони здоров'я.

Медичні заклади, які уклали договори з НСЗУ, вже отримали перші оплати. Варто відмітити, що 12 приватних лікарень також вже уклали договори з НСЗУ.

Трансформація охорони здоров’я продовжується: скоро запуститься пілотний проект з трансформації спеціалізованої медичної допомоги, програма “Доступні ліки” розшириться та відбудуться зміни в екстреній медицині.

 

 Робота для випускників, навчальна практика на підприємствах та спільні проекти - МОН уклало Меморандум з Укрзалізницею

 

Розробка нових навчальних програм та посібників, дуальна освіта, робота за фахом для випускників закладів освіти - ці та інші напрями співпраці визначає Меморандум про співробітництво, укладений між Міністерством освіти і науки України та ПАТ “Українська залізниця”.

Угода передбачає нові можливості як для закладів профосвіти, так і для вишів.

Сторони домовилися, що робота з підготовки фахівців залізничної галузі триватиме за двома напрямами - теоретичним та практичним.

Теоретичний блок включатиме оновлення освітніх програм, організацію тематичних конференцій, круглих столів та семінарів. Фахівців “Укрзалізниці” залучатимуть до роботи в екзаменаційних комісіях, співпраці над дипломними проектами тощо.

Практичний блок допомагатиме студентам та учням закріпити отримані під час навчання знання. Так, “Укрзалізниця” організовуватиме практику на базі своїх регіональних філій, допомагатиме покращувати матеріально-технічну базу тим закладам освіти, які готують фахівців для залізничного транспорту.

Щоб майстри та викладачі також краще розумілися на новітніх технологіях та опановували сучасну техніку, їм пропонуватимуть стажування на профільних підприємствах.

“У документі ми прописали ті основні напрями, за якими заклади і вищої, і професійної освіти зможуть співпрацювати з таким масштабним підприємством як “Укрзалізниця”. Для нас така співпраця відкриває багато нових можливостей. Наприклад, ми отримуватимемо та даватимемо закладам інформацію про потреби у залізничниках на ринку праці. Уже зараз ми також  плануємо низку спільних заходів щодо профорієнтації молоді. Це особливо актуально під час вступної кампанії, яка, приміром, до закладів ПТО триватиме до 1 вересня. Ми прагнемо, щоб вступники могли більше дізнатися про ті професії, що затребувані на ринку”, - розповіла генеральний директор директорату професійної освіти Ірина Шумік.

Вона додала, що одним з важливих пунктів меморандуму є те, що “Укрзалізниця” допомагатиме випускникам отримувати роботу в підрозділах її регіональних філій.

“Укрзалізниця як найбільший роботодавець країни зацікавлена у нових кваліфікованих кадрах. Для підвищення якості підготовки персоналу із професійною та вищою освітою для залізничного транспорту, реалізації єдиних підходів щодо професійної орієнтації молоді, закріплення набутих знань, умінь та навичок, отриманих в процесі навчання, а також розробки механізмів забезпечення випускників робочими місцями на підприємствах залізничної галузі, і був укладений Меморандум про співробітництво”,—  підкреслила директор департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ “Укрзалізниця” Людмила Василега.

Нагадаємо, що в Україні завершився українсько-швейцарського проект, спрямований на підвищення якості підготовки сантехніків.

  

Переможці конкурсу з відбору радників з питань приватизації перших 6 великих підприємств будуть визначені 30-31 липня, – Олександр Саєнко

Фонд державного майна України 30-31 липня 2018 року обере на конкурсній основі радників з питань приватизації перших шести об’єктів з переліку “великої” приватизації, який затвердив Уряд України, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

За його словами, першими будуть такі підприємства, як: ПАТ “Одеський припортовий завод”, ПрАТ “Президент Готель”, ПрАТ “Індар”, ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, ДП “Завод Електроважмаш” й ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська”.

”Прозорість діяльності робочої групи, відкриті заходи з потенційними учасниками конкурсу по відбору радників, де були надані всі вичерпні відповіді, забезпечили участь у конкурсі низки потужних компаній. Саме ці компанії будуть працювати над залученням стратегічних інвесторів. Подальша доля підприємств, в певній мірі, залежить від успішності роботи радників”, - сказав Олександр Саєнко.

Він наголосив, що покращення виробничих показників, збільшення прибутку цих підприємств стане індикатором успішності залучення інвестицій.

”Сподіваємось на прозорий конкурс і перемогу найсильніших пропозицій. Наступним кроком, вже незабаром, буде оголошення другої хвилі конкурсів по залученню радників на інші компанії з переліку ”великої приватизації”, - резюмував Міністр Кабінету Міністрів України.

Довідково

Конкурси з відбору радників проводяться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 358-р, яким затверджено перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році. Основною метою радників є підготовка інформаційного пакету, який надаватиме важливі дані про об’єкт приватизації. Ці матеріали відповідатимуть світовим стандартам та бути однаково доступні усім зацікавленим особам. Найголовніше завдання радника – контактувати з великим колом потенційних інвесторів та залучати їх до участі в аукціоні.

Приватизація зазначених підприємств відбуватиметься вже за новим Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна” за №2269-VII, який було прийнято 18 січня 2018 року. Виключенням є ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська”, яка приватизується відповідно до Закону України “Про особливості приватизації вугледобувних підприємств”.

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

 

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
запобігання проявам корупції
добровільна участь
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Інформація про відділ
Статистичні дані
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат