Від платників Київщини до місцевих бюджетів надійшло 6,5 млрд. грн.

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС Київської області Олексій Кавилін, за сім місяців поточного року місцеві бюджети регіону отримали 6,5 мільярдів гривень. Ця сума перевищує відповідний минулорічний показник на 23%, що у гривневому еквіваленті дорівнює 1,2 млрд. грн.

Зокрема, за словами очільника податкової служби області, питому вагу у розрізі основних платежів забезпечують надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб. Наразі до місцевих скарбниць надійшло 4,2 млрд. грн., що на 25% більше за аналогічний період 2017 року. Отримана додатково сума коштів дорівнює 863 мільйонам гривень. Від плати за землю платники області перерахували до бюджетів 682 млн. грн. Темп росту до показника 2017 року складає 103%, додатково надійшло 18,7 мільйонів гривень.

Зі сплати єдиного податку перераховано 948 мільйонів гривень із темпом росту до 2017 року в 131% та додатковою сумою у 225 мільйонів гривень.

ГУ ДФС у Київській області

З початку року платники Київщини отримали 728 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ

Протягом січня-липня 2018 року до державного бюджету платниками податків Київщини забезпечено надходжень податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у сумі 2,7 млрд. грн., що на 767 млн. грн., або на 39% перевищує минулорічний показник.

Надходження до бюджету ПДВ з урахуванням бюджетного відшкодування протягом січня-липня 2018 року склали 2млрд грн., це на 43%, або на 0,6 млрд. грн. перевищує відповідний показник минулого року.

На рахунки платників протягом січня-липня 2018 року відшкодовано 728,1 млн. грн. податку на додану вартість, - ця цифра на 30%, або на 166 млн. грн. перевищує відповідний показник минулого року, адже у січні-липні 2017 року платникам відшкодовано з бюджету 561,4 млн. грн.

Протягом липня 2018 року платниками податків регіону до бюджету сплачено 391,8 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), що на 80 млн. грн. більше, ніж у липні минулого року.

Надходження до бюджету ПДВ з урахуванням бюджетного відшкодування протягом липня 2018 року склали 285,3 млн. грн. Це на 26%, або на 60 млн. грн. перевищує відповідний показник минулого року.

Відшкодовано на рахунки платників протягом липня 2018 року понад 106 млн. грн. ПДВ – це на 20 млн. грн. більше, аніж у липні 2017 року.

У липні Київська митниця ДФС забезпечила до бюджету майже 4 мільярди гривень

У липні 2018 року Київською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України митних податків на загальну суму майже 4 млрд. грн.

Значну частину перерахованих до бюджету митних платежів (30,3%) сплачено при здійсненні митного оформлення таких товарів як:

«автомобілі легкові» – сплачено митних податків на загальну суму 610,5 млн. грн. (питома вага сплачених податків – 15,4%);

«лікарські засоби» - 181,7 млн. грн. (4,6%);

«телефонні апарати» - 168,0 млн. грн. (4,2%);

«засоби захисту рослин» - 124,1 млн. грн. (3,1%);

«машини автоматичного оброблення інформації» – 115,2 млн. грн. (2,9%).

ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників податку на додану вартість!

За результатами декларування за звітний (податковий) період червень 2018 року на підставі даних, зазначених платниками ПДВ у додатках 1, 5 до податкової декларації з ПДВ за новими формами, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.03.2018 №381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року №21», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2018 за №451/31903, повідомляємо.

Надання платниками відповідної інформації, передбаченої у вказаних вище додатках, дає змогу платникам з 01.08.2018 скористатися правом щодо реєстрації в ЄРПН у порядку, визначеному пунктом 2001.9 статті 2001 Податкового кодексу України тільки податкових накладних та розрахунків коригування виключно за звітні періоди, в яких виникло таке перевищення (ƩПеревищ).

Нагадуємо, що в ІТС «Електронний кабінет» платникам в режимі реального часу надано доступ до сервісів системи електронного адміністрування ПДВ.

ГУ ДФС у Київській області

ДФС підписано угоду щодо закупівлі та встановлення скануючих систем для митниць

Державна фіскальна служба вийшла на фінішну пряму щодо реалізації проекту по закупівлі та встановленню на пунктах пропуску стаціонарних скануючих систем. Це – наймасштабніший проект за всю історію української митниці, за який ДФС боролася більше року.

Вчора, 1 серпня, директор Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС Андрій Рахуба підписав угоду з NUCTECH COMPANI LIMITED, яка стала переможцем по двох лотах. Вона поставлятиме 7 скануючих систем для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів, призначених для оснащення пунктів пропуску на суму 482,399 млн.грн.

Відповідно до угоди NUCTECH зобов’язана у 2018 році виробити, поставити, забезпечити здійснення монтажу, пусконалагодження та передачу у власність ДФС скануючого обладнання на пунктах пропуску «Ужгород» та «Чоп» (Закарпатської митниці ДФС), «Рава-Руська», «Краківець» та «Шегині» (Львівської), «Ягодин» (Волинської) та «Порубне» (Чернівецької).

Ці пункти пропуску мають найбільше навантаження по вантажо- та пасажиропотоку.

«Комплексний підхід з удосконалення контролю та обладнання пунктів пропуску стаціонарними скануючими системами дозволить поставити хрест на контрабандних схемах. Обладнання найсучасніше і компанія реалізовуватиме проект «під ключ»: від постачання систем до їх гарантійного обслуговування», – зазначив Андрій Рахуба.

За словами представника NUCTECH в Україні Лі Цзісина, для його компанії це найбільший контракт в Україні: «Ми розуміємо актуальність та важкість проекту і ми докладемо максимум зусиль, щоб передати ДФС все обладнання вчасно».