Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

05 лютого 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району із першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком, головою селищної ради Юрієм Богдановим, начальником Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергієм Шараварою, заступником начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Сергієм Саєнком, начальником філії «Рокитнянське районне дорожнє управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петром Кушніруком, начальником Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богданом Маніленком та заступником начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергієм Бурлакою.

В ході наради голові адміністрації представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за попередній тиждень. Сергій Шаравара відмітив злагоджену роботу районного сектору ДСНС на минулому тижні під час пожежогасіння будинку в селищі Рокитне. Юрій Богданов повідомив про те, що сезонні роботи з благоустрою селища проводяться безперебійно. Сергій Саєнко відзвітував про кримінальні правопорушення за попередній тиждень та про те, що було прийнято 63 заяви, складено 141 протокол, розкрито 2 крадіжки та про систематичне проведення профілактичної діяльності щодо дотримання розважальними закладами режимів роботи. Петро Кушнірук повідомив про отримання 1300 тон посипкової суміші. Сергій Бурлака доповів про виявлений витік газу в бібліотеці села Синява та про вчасне його усунення. Богдан Маніленко відзвітував про виявлений факт крадіжки електроенергії в селі Острів та про притягненння до відповідальності злочинців по завершенню розслідування.

По завершенню наради голова адміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.