Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

12 березня 2018 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів чергову щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігор Лалак, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергій Шаравара, районний військовий комісар Володимир Бабенко, заступник голови селищної ради Віктор Клименко, начальник філії «Рокитнянське районне дорожнє управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради Олег Приліпко повідомив про наближення чергового зниження температури повітря та значних опадів снігу. Та наголосив на готовності усіх служб району до снігопаду та ожеледиці. Також в.о. голови адміністрації відмітив належне функціонування пунктів обігріву в районі.

Впродовж наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за попередній тиждень. Микола Рижков повідомив про вбивство жінки похилого віку в селі Насташка, мотиви вбивства невідомі, слідство триває. Також начальник районного відділення поліції відзвітував про криміногенну ситуацію за попередній тиждень: було прийнято 55 заяв, внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 6 кримінальних проваджень, скоєно 2 крадіжки (ч. 1, ст. 185 КК України) та 1 угін автомобіля (зловмисника затримано). Районна поліція цього тижня отримала новий патрульний автомобіль Skoda Rapid. Сергій Шаравара повідомив про велику пожежу в селі Пугачівка через недотримання протипожежних правил (обігрів курчат, наявність газових балонів і дизельного палива), пожежа ліквідована. Також начальник районної служби з надзвичайних ситуацій повідомив про необхідність оснащення протирадіаційних укриттів в районі, про забезпечення їх медикаментами та вентиляційними системами. Володимир Бабенко доповів про виконання призову на контрактну службу на 85,7 %. Петро Кушнірук повідомив, що на сьогодні районне дорожнє управління спільно із ТОВ «Дорожник» розпочинає ямковий ремонт доріг. Сергій Бурлака повідомив, що триває перевірка та ремонт мереж газопроводів району і що цього тижня відбудеться їх перевірка у селі Житні Гори. Богдан Маніленко доповів про пошкодження електрокабеля, від якого залежить робота КП «Рокитневодоканал», налагодження триває.

По завершенню наради в.о. голови адміністрації порадив бути пильними під час надзвичайних ситуацій та стихійних лих. Кожному із присутніх дав відповідні доручення і вказівки.