Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

16 квітня 2018 року перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: голова селищної ради Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, районний військовий комісар Юрій Волинець, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергій Шаравара, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 100 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 18 кримінальних проваджень. Всього протягом звітного тижня було зареєстровано 6 фактів крадіжки (ч. 1, 3 ст. 185 КК України).

Сергій Шаравара доповів про пожежі на минулому тижні. 13.04.2018 між вулицями Червона Січ та Ігоря Зінича загорілись травяний настил, очерет та сухостій молодих дерев. 15.04.2018 внаслідок короткого замкнення в єлектромережі загорілась єлектрична опора. Пожежі локалізовано, постраждалих та жертв нема.

Богдан Маніленко доповів, що в ніч з суботи на неділю 15.04.2018 невідомі особи збили бітону опору напругою 10 кВт, яка розташована на землях (поле) підвідомчої території Острівської сільської ради. На свята мешканці с. Острів та с.Троїцьке залишились без світла. Бригада ремонтувала пошкодження з ночі до другої години дня.

Сергій Бурлака відмітив, що газова служба району працює у штатному режимі, та повідомив, що з 15 квітня проводиться пломбування лічильників газу в садочках, на підприємствах і в організаціях. В школах пломбування було проведено протягом весняних канікул.

Оксана Яра доповіла про те, що станом на 16.04.2018 оформлено між пацієнтами та сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами більше, як 200 декларацій.

Олег Приліпко звернув увагу присутніх на своєчасному проведенні профілактичних заходів щодо попередження та усунення випадків пожеж в лісових господарствах району.

Наголосив на доцільній співпраці працівників лісництв, сільських рад з Державною службою надзвичайних ситуацій Рокитнянського районного сектору Головного управління України у Київській області.

По завершенню наради перший заступник голови адміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення і вказівки.