1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
http://wakare-pro.com
http://wasuretai.com
http://ac-sodan.info

Про засідання колегії

31 травня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів засідання колегії райдержадміністрації.

 

До порядку денного засідання колегії внесено питання про підсумки проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Рокитнянського району у 2018 році. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак доповів, що згідно спільного розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 26.03.2018 № 101/17 „Про проведення в Рокитнянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів” з 26 березня розпочався двомісячник благоустрою, який тривав до 25 травня. Активну участь у проведенні заходів брали працівники установ, підприємств та організацій району різних форм власності.

Основний обсяг робіт по благоустрою селища виконано працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради „Рокитнеблагоустрій”. За кошти місцевого бюджету відбувається реконструкція Меморіалу Слави. За ініціативи Рокитнянської районної державної адміністрації та районної ради на території району регулярно проводились акції з благоустрою. Виконкомами сільських рад також організовано проведення заходів з благоустрою на підвідомчих територіях. До проведення заходів з благоустрою активно залучалось незайняте населення, що перебуває на обліку в районному Центрі зайнятості. Працівниками центру упродовж березня-квітня організовано оплачувані громадські роботи за умовою співфінансування з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів (50 % на 50 %) на виконання робіт з благоустрою, упорядкування та озеленення території населених пунктів, кладовищ. Так з кінця березня та в квітні укладено 8 договорів з селищною та сільськими радами на залучення незайнятого населення до виконання оплачуваних громадських робіт, в яких брали участь 38 осіб. Під час проведення двомісячника благоустрою здійснено ліквідацію 27 стихійних сміттєзвалищ, упорядковано 22 братські могили, 32 сільських та 3 селищних кладовища з прилеглими територіями. Прибрано 1878 тис.м2 вулиць та площ, 532 тис.м2 парків з побілкою дерев та бордюр. Впорядковано виробничі та прилеглі території сільськогосподарських, промислових підприємств, торгівельних закладів, установ та організацій.

Про стан травматизму під час навчально-виховного процесу серед учнівської молоді та працівників освітніх установ доповів начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко. Відповідно до ст. 51 „Про освіту”, ст. 23 (I) Закону України „Про загальну середню освіту”, „Про охорону праці” та інших  нормативно-правових актів навчальні заклади району забезпечують безпечні та нешкідливі умови навчання, фізичного розвитку та зміцнення здоров’я, режиму роботи, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів і вихованців. З метою створення безпечних умов для навчання та відпочинку дітей перед початком навчального року комісією, до складу якої входили заступник районної державної адміністрації, представник Миронівської СЕС, районного профспілкового комітету, інспектор з питань надзвичайних ситуацій перевірено готовність закладів освіти до 2017 – 2018 навчального року, про що складено відповідну документацію з дозволами всіх служб на початок роботи навчальних закладів. Оформлені  акти в 17 - ти навчальних закладах, а підписані акти усіма членами комісії лише - 7-ми навчальних закладах (в Рокитнянській ЗОШ № 2, Рокитнянській ЗОШ № 3, Телешівській НВО, Ольшаницькій філії, Ольшаницькій ЗОШ, Бирюківській філії, Запрудянському НВО) і дозволи  на проведення навчальних занять в кабінетах та приміщеннях підвищеної небезпеки та акти перевірки на надійність спортивного та ігрового обладнання. В закладах освіти проводиться систематичний контроль за умовами навчально-виховного процесу з охорони праці, безпеки життєдіяльності: здійснюється перевірка інженерно-технічних комунікацій, устаткування, електромережі та електрообладнання. Для встановлення об'єктивної кількості нещасних випадків під час навчально-виховного процесу  відділом освіти  проводиться щоквартальна взаємозвірка та аналіз за фактами травмування дітей, що зафіксовані медичними установами.

Головний лікар комунального медичного закладу Рокитнянської районної ради „Рокитнянська районна центральна лікарня” Сергій Ігнатьєв доповів про хід виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018 рік. Протягом багатьох років епідемічна ситуація в районі залишається складною. В І кварталі 2018 року спостерігається зріст захворюваності на туберкульоз на 1 чоловіка. Випадки туберкульозу виявлені в таких АЗПСМ, як смт Рокитне – 2 чол., с. Насташка – 1 чол., с. Запруддя – 1 чол. Показник захворюваності на бацилярні форми туберкульозу за І квартал 2018 рік зріс. На заразну форму туберкульозу виявлено 2 хворих, за І квартал 2017 року - 1 хворий. Бацилярні форми спостерігається в таких АЗПСМ, як смт Рокитне – 1 чол., с. Запруддя – 1 чол. Виявлені 3 рецидиви захворювання на туберкульоз серед населення сіл Запруддя, Житні гори та Шарки. Захворюваність на активний туберкульоз, включаючи його рецидиви, серед усього населення району за І квартал 2018 року у порівнянні із аналогічним періодом 2017 року зросла на 1 чоловіка. Аналіз соціальної структури вперше виявлених хворих на туберкульоз за І квартал 2018 року демонструє, що серед пацієнтів, які вперше захворіли на туберкульоз 75 % становлять представники соціально незахищених верст населення 75 % - безробітні особи працездатного віку. Серед уперше зареєстрованих хворих на туберкульоз 50 % склали хворі, які зловживають алкоголем, що свідчить про нагальну потребу подальшого розвитку в області програм соціальної підтримки пацієнтів за умови активної участі інституцій громадського суспільства. Централізоване забезпечення протитуберкульозними препаратами для проведення хіміопрофілактики туберкульозу та лікування хворих на туберкульоз від МОЗ України, що закуповується за державні кошти на суму – 16715,15 грн. За кошти Глобального фонду на загальну суму – 34764,13 грн. Хворі на туберкульоз повністю забезпечені протитуберкульозними препаратами за рахунок державних коштів.

Про епізоотичну ситуацію в Рокитнянському районі з хвороб, спільних для людей і тварин та заходи щодо попередження її ускладнення доповів начальник управління Держпродспоживслужби в Рокитнянському районі Леонід Джміль. На даний час Рокитнянський район є благополучним у відношенні інфекційних хвороб тварин в тому числі таких хвороб, що є спільними для людей і тварин це - сибірка, туберкульоз, бруцельоз, лейкоз, лептоспіроз, сказ, грип птиці. Протягом 18 років район являється благополучним по туберкульозу та лейкозу ВРХ. Постійно проводяться профілактичні заходи по туберкульозу та лейкозу ВРХ в господарствах району це такі, як планові алергічні дослідження худоби та маточного поголів’я свиней на туберкульоз, серологічні дослідження крові ВРХ на лейкоз, наведення належного санітарного стану на фермах та в тваринницьких приміщеннях, проведення дезінфекцій, виведення ВРХ в літній період в літні табори. Після планових досліджень на туберкульоз в господарствах району хворих тварин в районі не виявлено. Важливим фактором у недопущенні розповсюдження інфекційних захворювань є наявність біотермічних ям для утилізації трупів та боєнських відходів, яких в районі налічується чотири. Заключення господарствами договорів з утильзаводами на контролі служби. Рокитнянським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проведено наступне: відділом безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини проведено державну реєстрацію операторів ринку: за 2017 рік -79, за 2018 рік – 38 проведено перевірок: за 2017 рік – планові - 1, позапланові - 2, за 2018 рік – позапланові – 1; відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проведено перевірок: за 2017 рік – позапланові - 3, за 2018 рік – планові - 5, позапланові – 1.

У засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату та структурних підрозділів адміністрації, представники місцевих ЗМІ. За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні розпорядження голови адміністрації.

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

 

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
запобігання проявам корупції
добровільна участь
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Інформація про відділ
Статистичні дані
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат