Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

11 червня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: голова селищної ради Юрій Богданов, заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергій Шаравара, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака та заступник головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Баштова.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 72 заяви та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень. Всього протягом звітного тижня було складено 44 адмінпротоколи, з яких 4 – про порушення вагового навантаження на автошляхи району великоваговим автотранспортом та 2 – про порушення режиму роботи розважальних закладів селища.

Сергій Шаравара доповів про велику пожежу в селі Бушеве на минулому тижні - горіло сміттєзвалище, причина загорання невідома, процес ліквідації пожежі був тривалим, на гасіння пішло багато часу і води.

Богдан Маніленко доповів про те, що у селі Троїцьке згорів трансформатор. Працівники районного підрозділу електропостачання провели його заміну на трансформатор меншої потужності та зробили замовлення на придбання більш потужного транформатора.

Сергій Бурлака повідомив про те, що на минулому тижні аварійних ситуацій не було і що Рокитнянська дільниця ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» на сьогодні працює в штатному режимі. Працівники місцевої газової служби проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із населенням району та пропонують якісне обслуговування газових лічильників.

Валентина Баштова розповіла про те, що нині кадрова та юридична служби центру первинної медико-санітарної допомоги займаються питаннями реорганізації медичного закладу. Продовжується реєстрація пацієнтів до системи „Електронне здоров’я”, на сьогодні в районі укладено 6000 декларацій,що складає 23 % від всього населення району. Медичні працівники продовжують проводити просвітницьку роботу щодо правил вибору лікаря та підписання декларацій. Також головний лікар повідомила про список лікарів, з якими можна підписати декларацію – ця інформація розміщена на сайті Рокитнянського центру ПМСД (https//rokutcentr.pmsd.org.ua), веб-сайтах Рокитнянської районної державної адміністрації, Рокитнянської районної ради та на сторінках газети „Вісник Рокитнянщини. За останні п’ять місяців цього року профінансовано 87,7 % від загального обсягу забезпечення безкоштовними ліками, згідно з Програмою «Доступні ліки».

Лариса Кононець наголосила на необхідності проведення роботи із особами похилого віку та підписання декларацій із обраним лікарем за адресою проживання.

По завершенню нарадиголова райдержадміністрації дав доручення селищному та сільським головам про обовязкове укладення ними договорів із районною службою з надзвичайних ситуацій щодо співпраці при пожежогасіннях.