Про відзначення 22-ї річниці Конституції України

В переддень українського загальнодержавного свята – 22-ї річниці головного Закону України 27 червня цього року в районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди цього визначного державного свята.

У обрядовій залі будинку культури зібралися керівництво району, представники громадських організацій, політичних партій, трудових колективів, молоді та місцевих ЗМІ.

Традиційно під звуки Державного Гімну України розпочався урочистий захід. З вітальними словами до усіх присутніх звернулися перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук. Керманичі віддали шану Основному Закону України, провели паралелі  між першою демократичною конституцією та сучасним варіантом нашого Основного Закону, відмітили головні пріритети Конституції - життя людини, її честь, гідність, недоторканість, свободу слова та віросповідання. Потім привітали усіх з державним святом, побажали створення вільного, справедливого та солідарного суспільства, потужної та заможної держави, що побудована на основах європейської демократії. Також зичили міцного здоров’я, добробуту, далекоглядності та миру в країні.

Потім з нагоди відзначення Дня Конституції України керманичі відзначили кращих представників трудових колективів району, вручивши їм подяки, грамоти та квіти.

Продовжилися урочистості бібліографічною презентацією документальних фотоматеріалів створення Основного Закону України та переглядом короткометражного відеофільму про шлях становлення Конституції України – закону з найвищою юридичною силою!

Усі, хто прийшов на свято, також мали змогу переглянути тематичну літературну виставку, яку підготували працівники центральної районної бібліотеки.

По завершенню урочистостей з нагоди 22-ї річниці Конституції України, були покладені квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, пам’ятника «Захисникам незалежності України», Меморіалу Слави та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам (воїнам-афганцям).

Любі рокитнянці, дорогі земляки! Нехай на українську землю якомога швидше повернеться мир, нехай у кожній родині запанує спокій, злагода та достаток, нехай нарешті повернеться до нас відчуття впевненості у завтрашньому дні!