Про розширену нараду під головуванням губернатора області Олександра Горгана

10 серпня 2018 року Рокитнянщину знову відвідав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та провів розширену нараду з питань ключових проблем району відповідно до інтерактивної системи локалізації проблем uvaga.ua. Також із губернатором Київської області приїхав його заступник Дмитро Назаренко.

До участі у нараді було запрошене керівництво району – голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, депутат Київської обласної ради Михайло Сіренко, керівництво місцевої прокуратури та поліції, керівники підприємств, установ і організацій району, сільські голови, депутати селищної й сільських рад району, громадськість та місцеві ЗМІ.

У своєму виступі Олександ Горган зауважив на тому, що ця розширена нарада є саме управлінським заходом, а не політичним, оскільки в ній будуть висвітлені питання проблем Рокитнянського району.

Впродовж промови Олександр Любомирович відмітив, що інтерактивна система локалізації проблем uvaga.ua є картографічним сервісом в online-середовищі і що Київщина є першим регіоном України, де ця система була розгорнута та ініційована народними депутатами України. Також губернатор розповів про відмінність колишньої неефективної системи державного управління, коли представники влади невчасно дізнавались про проблеми сіл, районів та області вцілому, та нинішньої влади, яка користуючись системою uvaga.ua, має змогу вчасно дізнаватись про проблеми місцевого рівня районів області та головне вчасно реагувати задля їх вирішення.

Також губернатор Київської області Олександр Горган наголосив на тому, що інтерактивна система uvaga.ua є скороченням шляху комунікації між сільськими головами і посадовими особами керівництва районів чи області. Висловив свої сподівання на те, що весь депутатський корпус Рокитнянського району стане партнером  інтерактивної системи uvaga.ua та навів приклади швидкого реагування влади на незаконну діяльність підприємців та чиновників у інших районах області.

Крім вищесказаного голова Київської обласної державної адміністрації повідомив про інтерактивну систему solidinfo.ua, за якою можна простежити рейтингові показники (індекси) по кожному з районів області, зокрема у сферах охорони здоров’я, фінансів, освіти, злочинності тощо.

Потім Олександр Горган запросив до слова голову Рокитнянської райдержадміністрації Юрія Дідика, який у своєму виступі доповів про результати вирішення усіх локальних проблем району по кожному з них окремо.

На завершення розширеної наради усі бажаючі сільські голови, місцеві депутати та жителі району мали змогу задавати питання, які їх цікавлять, в тому числі компроментуючі.

Підсумовучи свій візит на Рокитнянщину, Олександр Любомирович Горган відмітив те, що головним у діяльності будь-якого посадовця є насамперед моральні цінності, а не чин та влада.