Про святкування Дня фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту - це свято, яке уособлює велич сили духу і мужності наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації та розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

8 вересня 2018 року за участю заступника голови райдержадміністрації Лариси Кононець, заступника голови Рокитнянської районної ради Світлани Кучерової, начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолія Хоменка відбулися районні спортивно-масові заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

Цього дня від центральної площі селища до спорткомплексу «Рокитне» рушила колона, яку очолив спортивний автомобіль з чемпіонкою Всеукраїнських змагань з джиу-джитсу Марією Григоренко. Далі слідували групи мотоциклістів та велосипедистів і завершували колону спортсмени Рокитнянської дитячої спортивної школи.

Для покладання квітів до могил та пам’ятних знаків загиблим воїнам, нашим землякам, вулицями селища по маршруту «Стежками пам’яті» рушила колона велосипедистів.

На стадіоні до спортсменів, працівників фізичної культури і спорту, вчителів, тренерів, всіх, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Рокитнянщини звернулись з найщирішими привітаннями заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець та заступник голови районної ради Світлана Кучерова. У своїх вітаннях вони зазначили, що  фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного здорового способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я жителів нашого району.

Потім відбулась церемонія вручення Подяк Рокитнянської райдержадміністрації й районної ради та нагородження пам’ятними статуетками кращих представників  фізкультурно-спортивної галузі нашого району:

- в номінації «Кращий спортсмен» нагороджена майстер спорту міжнародного класу, чемпіон і призер Всесвітньої зимової універсіади і учасник 3-х олімпійських ігор - Григоренко Катерина Василівна.

- за високі спортивні досягненняв номінації «Кращий тренер» нагороджений спортивний наставник чемпіонів та призерів олімпіад, тренер дитячо-юнацької школи Мирець  Михайло Олександрович;

- за вагомий внесок у розвиток районної фізкультурно-спортивної галузі  та пропаганду активного способу життя в номінації  кращий організатор спортивно-масової роботи  нагороджений ветеран спорту - Безуглий Віталій Іванович.

За результатами спортивних досягнень протягом 2017-2018 років кращою спортивною командою району визнана  футбольна команда ветеранів«Будівельник».

За підтримку фізкультурно-спортивної галузі району, популяризацію фізичної культури і спорту серед населення району різних вікових категорій кращим колективом фізичної культури серед підприємств, організацій та установ відзначено колектив ТДВ «Рокитнянський спецкар’єр».

Кращим  колективом фізичної культури серед загальноосвітніх навчальних закладів району за результатами спортивних досягнень протягом 2017-2018 навчального року  відзначений  колектив  Синявського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації  за кращу підготовку і утримання навчально-тренувальної бази і спорту за підсумками роботи у попередньому навчальному році також відзначений Синявський НВК ЗОШ І-ІІІст.

За вагомий внесок та успіхи в організації фізкультурно-оздоровчої роботи із школярами нагороджені вчителі фізичної культури Рокитняської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Грижак Дмитро Миколайович та вчитель фізичної культури Савинецького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» Ващенко Владислав Леонтійович.

За високі  спортивні результати та активну участь у фізкультурно- спортивному житті району  нагороджені кращі  спортсмени - вихованці  Рокитнянської дитячо-юнацької  спортивної школи:

- Лисий Максим - багаторазовий  переможець та призер обласних та Всеукраїнських змагань з футболу;

- Григоренко Ангеліна - чемпіонка Київської області з лижних гонок;

- Осіпов Констянтин - багаторазовий переможець та призер обласних змагань з джиу-джитсу;

- Писанко Єлизавета - багаторазова переможниця та призерка обласних змагань з гандболу;

- Фільов Назар - багаторазовий чемпіон області та призер Всеукраїнських змагань з вільної боротьби.

Свято фізичної культури і спорту заверщилось показовими виступами вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.

Заняття фізичною культурою загартовують не лише тіло, а й дух людини, допомагають розвивати волю, цілеспрямованість, наполегливість та почуття товариства. Тож починаймо нове спортивне здорове життя! Адже рух – це життя!