1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
http://wakare-pro.com
http://wasuretai.com
http://ac-sodan.info

Про перегляд аматорських колективів художньої самодіяльності

03 листопада у районному будинку культури, що в центрі селища Рокитне, відбувся огляд-підтвердження на звання «народний» творчих аматорських колективів Рокитнянського й Тетіївського районів та міста Фастів.

Невипадково огляд колективів був проведений напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цього дня вітали зі святом усіх, хто дарує радість щирою піснею, віртуозною грою на музичних інструментах, бібліотекарів, викладачів музичної школи, майстрів народного мистецтва та всіх, хто своєю працею зберігає і примножує народне мистецтво, народні звичаї та обряди.

 

       У Рокитнянському районі функціонує 21 клубний заклад, почесне звання «народний» мають 7 колективів: народний аматорський вокальний ансамбль «Гармонія», народний аматорський інструментальний ансамбль «Дивограй», народний аматорський фольклорний ансамбль «Чиста Криниця», народний аматорський вокальний ансамбль української пісні «Рокитняночка», народний аматорський ансамбль української пісні «Барви», народний аматорський театр ляльок «Теремок» та народний аматорський ансамбль української пісні «Мрія», який минулого року отримав звання «народний», а цьогоріч взяв участь у телепроекті «Фольк-мюзік».

       Привітати митців і творців прекрасного із чудовим святом завітали заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець та начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Хоменко. З нагоди свята керівники привітали усіх присутніх діячів культури із професійним святом та вручили їм квіти й відзнаки райдержадміністрації та відділу культури адміністрації. Дякували усім творчим людям за їх благородну справу – за те, що вони дарують радість, гарний настрій, позитивні емоції та надихають на добрі вчинки.

Після офіційних привітань та нагороджень розпочалася основна частина презентації творчих надбань колективів Рокитнянського району та колективів сусідніх районів. Кожні три роки Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за дорученням обласного управління культури, національностей та релігій проводить перевірку творчих колективів та підтверджує художній рівень їх репертуару і виконавської майстерності.

        У складі компетентного журі були представники Київського обласного центру творчості, яке очолила в.о. директора цього обласного центру творчості, заслужений майстер народної творчості України, Кавалер ордену княгині Ольги ІІІ ступеню Тамара Негода.

Перегляд-підтвердження на звання «народний» розпочав аматорський театр ляльок «Теремок» Рокитнянського районного будинку культури, який очолює режисер Світлана Бурлакова. В репертуарі театру є цікаві вистави, добре підібраний музичний матеріал та яскраві колоритні ляльки.

Далі на сцену був запрошений хоровий колектив міста Фастів «Козацький оберіг», який очолює художній керівник Станіслав Толстих. Продовжили виступи колективи Тетіївського району – народний вокальний ансамбль «Чиста криниця» (керівник Тамара Федотова) та хореографічний ансамбль «Перлина» (керівник Тетяна Богуш).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Славнозвісні народний вокальний ансамбль «Гармонія» та народний інструментальний ансамбль «Дивограй», до складу яких входять викладачі Рокитнянської дитячої музичної школи, продовжили оглядову церемонію. Ансамбль «Гармонія» співає у супроводі інструментального ансамблю «Дивограй» та акапельно, керівник вокального колективу – Валентина Наконечна, а інструментального – Валентина Жирко. Ці два ансамблі є переможцями та лауреатами міжнародного, обласних, районних конкурсів та фестивалів. Вокальний ансамбль «Гармонія» у своєму репертуарі використовує твори українських композиторів класиків, сучасних українських композиторів та виконує обробку народних пісень. Інструментальний ансамбль «Дивограй» вирізняється цікавими, оригінальними інструментовками та культурою виконання.

         Потім презентував свою майстерність народний аматорський фольклорний ансамбль «Чиста криниця» Троїцького будинку культури. Нині колектив проводить роботу щодо поповнення репертуару творами сучасних композиторів та щодо збереження й популяризації народних звичаїв і традицій. Цей ансамбль виступає на сільських та районних культурно-мистецьких заходах на чолі із керівником Борисом Кичко.

      Продовжив виступ народний аматорський вокальний ансамбль української пісні «Рокитняночка». Цей колектив також бере участь в обласних та районних заходах, є лауреатом обласного конкурсу фольклорних колективів імені П. Чубинського, очолює ансамбль Юрій Федоренко.

      Завершальним виступом свята творчості був виступ вже легендарного та відомого в Європі народного аматорського ансамблю української пісні «Барви» Рокитнянського районного будинку культури. Цей славетний колектив у своєму репертуарі виконує українські народні пісні, обрядові пісні та авторські твори. Учасники ансамблю беруть участь у обласних та районних культурно-мистецьких заходах, є переможцями та учасниками Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів і фестивалів. Колектив творчо розвивається, вишукує різні форми виконання пісень та подорожує зі своїми піснями по європейським країнам, гідно представляючи наш край та Україну світові.

      Переглянувши презентовані матеріали художніх колективів, оглядова комісія  відзначила, що репертуар колективів, майстерність виконання, сценічна культура дійсно відповідають вимогам Положення про "Народний аматорський колектив".

       Всі представлені колективи проявили себе якнайкраще. У своїх виступах відтворили велич української пісні, мелодійність голосів, глибину музики та віртуозність гри на музичних інструментах.

      Тож славна Рокитнянщина багата не лише золотими врожайними полями, густими лісами, трудолюбивими щедрими людьми, а й багата вона на талановитих людей, які завзяті в роботі, вправні в танцях і голосисті в піснях!

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

 

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
запобігання проявам корупції
добровільна участь
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Інформація про відділ
Статистичні дані
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат