1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
www.浮気体験談.com/
後藤栄一 弁護士

Звернення військовослужбовців

Продовжують звертатися до управління ПФУ у Рокитнянському районі Київської області громадяни, які беруть участь в АТО.

 

24.02.2016 до управління звернувся Фролов Іван Володимирович,1992 року народження з села Насташка Рокитнянського району, який отримав травму пов'язану із захистом Батьківщини.

 

Заступником начальника управління ПФУ у Рокитнянському районі Київської області Шевчук Т.В. роз'яснено військовослужбовцю законодавчі акти, яким регулюється пенсійне забезпечення учасників АТО.

 

Детальніше...

Контроль за своєчасністю отримання пенсій

Днями начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі Бойко І.І. провела опитування пенсіонерів, які отримують частину пенсії з Латвії, виплата якої здійснється на території України.

 

Ірина Іванівна також опитала пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій  через відділення поштового зв'язку в с.Житні Гори, с.Савинці, та с.Запруддя Рокитнянського району.

Детальніше...

ПФУ продовжує роз'яснювальну роботу

23 лютого 2016 року начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі Київської області Бульвінська С.І. провела  виїзний прийом у селі Насташка Рокитнянського району

Детальніше...

Виїзний прийом в с.Бирюки

22 лютого 2016 року начальником відділу обслуговування громадян управління ПФУ у Рокитнянському районі Київської області Бульвінською С.І. проведено виїзний прийом громадян з пенсіонерами села Бирюки Рокитнянського району.

 

На прийом звернулось 5 осіб. Основні питання, які порушувались, стосувались підвищення пенсійних виплат, оподаткування пенсій, порядок виплати індексації.

Детальніше...

Зустріч з трудовим колективом

Головний спеціаліст  управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі Тетяна Волинець провела зустріч  із трудовим коллективом НДЦ «Київагропромпродуктивність».

 

Надала роз’яснення щодо умов і порядку призначення різних видів пенсій. Поінформувала про зміни у пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року.

Детальніше...

Зустріч з трудовим колективом

15 лютого 2016 року першим заступником начальника управління ПФУ у Рокитнянському районі Київської області  проведено зустріч в трудовому колективі ТОВ «Землевпорядник – Л.А.».

 

Під час зустрічі надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.01.2016, стану запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування. Також надано консультації по використанню веб-порталу надання електронних послуг Пенсійного фонду.

Детальніше...

Зустріч з трудовим колективом

12 лютого 2016 року відбулася зустріч з трудовим колективом Бирюківського відділення поштового зв'язку ЦПЗ № 1 за участю головного спеціаліста управління ПФУ у Рокитнянському районі Сич Вікторії Петрівни.

 

Вікторія Петрівна надала роз’яснення стосовно змін у пенсійному законодавстві з 01.01.2016 та розповіла про запровадження нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій в ПФУ.

Детальніше...

Зустріч з трудовим колективом

10 лютого 2016 року начальником відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Марущенко Світланою Валентинівною проведено зустріч в трудовому колективі Рокитнянського відділення  АТ «Ощадбанк».

 

Під час зустрічі надано роз’яснення щодо функціонування веб-порталу надання електронних послуг Пенсійного фонду, стану запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування, залежності розміру пенсії від суми нарахованої заробітної плати та стажу роботи.

Детальніше...

Легалізація заробітної плати громадян – соціальні гарантії і достойна пенсія

Заробітну плату в «конвертах», без перебільшення, можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку суб’єктами господарювання виплачується нелегально. Біда ж у тому, що й самі наймані працівники погоджуються одержувати або всю заробітну плату, або її частину «у конвертах». І роботодавці і наймані працівники в один голос зазначали, що причиною такого явища, є високі тарифи оподаткування на фонд заробітної плати, які в сукупності становили близько її половини. Гарною новиною в кінці минулого року стало прийняття Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»,  який набув чинності з 1 січня 2016 року.

Детальніше...

Стан фінансування лютневих пенсій

Управлінням Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі Київської області 02 лютого 2016 року розпочато фінансування лютневих пенсій.

 

Станом на 10.02.2016 профінансовано 34% пенсій та грошової допомоги  за лютий 2016 року в загальній сумі 6 млн. 249,97 тис.грн., в тому числі через установи банків профінансовано –  1 млн. 727,06 тис. грн. та через відділення  поштового зв'язку – 4 млн. 522,91 тис.грн.

Детальніше...

Виїзний прийом у с.Синява

08 лютого 2016 року перший заступник начальника управління ПФУ у Рокитнянському районі Лісняк М.Л. здійснила виїзний прийом та зустріч за місцем проживання громадян у с.Синява.

 

Під час зустрічі надано роз’яснення про зміни, які відбулися у пенсійному законодавстві з 01 січня 2016 року. Також зазначила, що з 01 січня 2016 року запрацювала нова система обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

Детальніше...

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам