Про урочистості з нагоди Дня державної служби України

21 червня 2018 року у концертному залі Рокитянського районного будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня державної служби України.

На урочисте свято державних службовців завітали діючі керівники району: голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик та голова районної ради Олександр Конопчук зі своїми заступниками.

На початку урочистостей з вітальними словами до усіх присутніх у залі державних службовців звернувся голова райдержадміністрації Юрій Дідик. Очільник відмітив, що працювати в органах державної влади, – відповідально, почесно та пріоритетно. У своїй вітальній промові голова адміністрації також згадав добрі події часів попередніх керманичів, подякував усім державним службовцям за плідну працю на ниві служіння народу, побажав усім добра, здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень в ім’я розквіту Рокитнянського району й Української держави. Та після слів привітання вручив почесні грамоти, подяки та квіти найкращим державним службовцям району.

Особливими гостями на святі були колишні очільники району 1980-2010 років - Уляна Мостіпан та Станіслав Поліщук. Від них цього дня пролунали слова вдячності на адресу ветеранів державної служби, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку, та на адресу всіх тих, хто служить державі сьогодні.

Приємною несподіванкою для державних службовців стала презентація відео та фотоматеріалів життя району попередніх часів. Усі із радістю та хвилюванням переглядали цікаві архівні відеоматеріали, згадували тогочасні добрі часи.

Потім до уваги усіх державних службовців був представлений святковий концерт у виконанні народного вокального ансамблю української пісні «Барви» та сольних співачок Рокитнянщини – Наталії Даниленко, Ядвіги Кривенко, Антоніни Кулько та Людмили Ткачук.

Під час урочистостей хвилиною мовчання вшанували память героїчно загиблого в зоні АТО нашого земляка Сорокодзюбу Івана Михайловича. Районний військовий комісар Володимир Бабенко та голова райдержадміністрації Юрій Дідик вручили родичам нашого загиблого героя-земляка державну нагороду посмертно.

Загалом свято, присвячене усім державним службовцям та 100-річчю запровадження державної служби видалося яскравим, насиченим, цікавим та хвилюючим. Усі державні службовці отримали задоволення, позитивні емоції та запал гарного настрою від перегляду концерту.

Шановні державні службовці! Нових звершень Вам у Ваших державних справах, натхнення, терпіння та довгих років життя задля служіння нашій неньці Україні!