Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

25 червня 2018 року заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: голова селищної ради Юрій Богданов, заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергій Шаравара,  головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра та заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 70 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 11 кримінальних проваджень. Всього протягом звітного тижня було складено 34 адмінпротоколи, з яких 3 факти крадіжки. Повідомив про викрадення дорожніх знаків на дорогах району щодо заборони проїзду великовагового транспорту.

Сергій Шаравара доповів, що цього тижня виїздів щодо надзвичайних ситуацій в районі не було. Працівники районного сектору з надзвичайних ситуацій минулого тижня взяли участь у контрдиверсійній спецоперації «Арбалет» та участь у обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

Сергій Бурлака повідомив про те, що на минулому тижні аварійних ситуацій не було і що Рокитнянська дільниця ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» на сьогодні працює в штатному режимі.

Оксана Яра розповіла про продовження реєстрації пацієнтів до системи „Електронне здоров’я”, на сьогодні в районі укладено 10266 декларацій, що складає 38 % від всього населення району. Медичні працівники продовжують проводити просвітницьку роботу щодо правил вибору лікаря та підписання декларацій. Та повідомила, що за перше півріччя цього року профінансовано 99,8 % від загального обсягу забезпечення безкоштовними ліками, згідно з Програмою «Доступні ліки».

Юрій Богданов доповів про те, що віднині на території Рокитнянського сміттєзвалища цілодобово працює охоронець; там на випадок пожежі встановлена цистерна з водою і підготовлена протипожежна суміш.

Олег Приліпко повідомив, що в зв’язку із настанням складних погодних умов (різке підвищення температури повітря), виникла необхідність проведення спільних виїздів із представниками лісового гоподарства, поліції та служби з надзвичайних ситуацій по місцям масового відпочинку людей та на території лісових масивів.

По завершенню наради перший заступник голови райдержадміністрації кожному дав відповідні доручення та вказівки.