1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
http://wakare-pro.com
http://wasuretai.com
http://ac-sodan.info

Про виконання районної Програми „Підтримка та відродження українського села на період до 2015 року”

Районна Програма „Підтримка та відродження українського села на період до 2015 року” (далі Програма) насамперед передбачає розвиток сільських територій, підвищення рівня життя сільського населення, охорону навколишнього природного середовища, збереження природних, трудових і виробничих ресурсів, підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського вироб­ництва. 

 

Виконання Програми охоплює різні напрямки життя: це і розвиток соціальної сфери: медицини, освіти, зайнятості населення, культури і спорту побутового обслуговування та розвиток аграрного ринку і земельних відносин.

 

У сфері розвитку підприємництва та розв’язання проблем зайнятості на селі слід відмітити, що за 11 місяців 2015 року загальна чисельність безробітних громадян, жителів селища Рокитне та сіл району, які перебували на обліку в центрі зайнятості становила 1034 особи.

 

Станом на 01.12.2015 на обліку в центрі зайнятості перебувало 396 безробітних, з них 187 осіб проживають в сільській місцевості, серед них 56 осіб - працівники, що звільнені із сільськогосподарських підприємств.

 

У Рокитнянському районному центрі зайнятості проводяться заходи щодо підвищення соціального статусу робітників, популяризації профільних робітничих професій у різних галузях економіки, в тому числі в сільському господарстві. Протягом січня-листопада 2015 року районним центром зайнятості організовано та проведено 241 групових та масових заходів з населенням району, серед них семінари для жителів сільської місцевості на тему: „Ефективне ведення сільського господарства”, семінар „Служба зайнятості - працівникам села”, Ярмарки професій та вакансій, міні-ярмарки, Дні відкритих дверей, семінари з питань започаткування власної справи та інші заходи. На вищевказані заходи було запрошено представників органів виконавчої влади, соціальних партнерів, представників навчальних закладів, роботодавців району та жителів району.

 

Протягом 11 місяців 2015року працевлаштовано за направленням центру зайнятості 330 осіб, в тому числі 283 особи, що мали статус безробітних, з них: 140осіб – жителі сільської місцевості. Отримали одноразову допомогу для відкриття власної справи - 27 осіб, з них 11 жителів села.

 

Брали участь в оплачуваних громадських та тимчасових роботах 330 осіб, з них 177 жителів сільської місцевості.

 

На виконання заходів Програми в центрі зайнятості створено банк даних вакансій. Інформація щодо актуальних вакансій та вільних робочих місць розміщується в паперовому варіанті на стендах самостійного пошуку роботи та в електронному варіанті засобами тач-скрін та „Електронний консультант”.

 

Чисельність актуальних вакансій для укомплектування службою зайнятості протягом 11 місяців 2015 року становила 398 одиниць. Рівень укомплектування вакансій становить 72 %.

 

Проходили профнавчання та підвищення кваліфікації шляхом стажування на підприємствах району під конкретне замовлення роботодавців 103 особи, з них: 52 сільських жителя.

 

Щодо розвитку транспортного сполучення та зв’язку, то для покращення стану вулично-дорожньої мережі у 2014 році проведено поточний ремонт вулиць Ентузіастів, Зелена, Червона Січ, Телешівська, Першотравнева, Шкільна, Тополева вартістю 562,877 тис.грн. (кошти субвенції з державного бюджету обласному); поточний ремонт вулиць селища: вул. Леніна (50,4 тис.грн.), Вокзальна (53,8 тис.грн.), Першотравнева, Заводська, Ентузіастів та ін. (за кошти спонсорів), поточний ремонт вул. Вокзальна – 122,237 тис. грн. (фонд „Родина”); у 2015 році здійснено капітальний ремонт дороги по вулиці Боярській в с. Синява загальною вартістю 1080 тис. грн., з них: понад 900 тис. грн. – податок на введення в експлуатацію історико-етнографічного комплексу та готелю „Старий млин”, податок на землю та інші види податків, сплачені ТОВ „Земляк”; проведено поточний ямковий ремонт вулиць селища вартістю 299,598 тис.грн., поточний ремонт дороги по вул. Лісова в с. Ольшаниця (фонд „Родина”).

 

У 2014 році проведено конкурс на право здійснення перевезень на автобусних маршрутах загального користування по 8 маршрутах: Рокитне – Синява, Рокитне – Бирюки, Рокитне – Ольшаниця в/ч, Рокитне – Насташка, Рокитне – Запруддя, Рокитне – Телешівка, Рокитне – Луб’янка, Рокитне - Савинці. 27 листопада 2015 року оголошено конкурс на здійснення перевезень на автобусному маршруті загального користування смт Рокитне – с. Довгалівське.

 

Всього маршрутна мережа району включає 9 внутрішньорайонних та 14 внутрішньо обласних автобусних маршрути загального користування. Щоденно з автостанції Рокитне здійснюється 65-70 рейсів по вказаних маршрутах.

 

 

Удосконалення інженерної інфраструктури

 

Усі населені пункти Рокитнянського району газифіковані.

 

 

Централізоване водопостачання здійснюється у смт Рокитне, частково у селах Бирюки, Житні Гори, Запруддя, Острів, Ольшаниця, Ромашки, Савинці, Синява, Телешівка, Шарки, Калинівка, Першотравневе.

 

Організований збір твердих побутових відходів налагоджено у Рокитнянській селищній, Бирюківській, Бушевській, Острівській, Ромашківській, Савинецькій, Синявській, Телешівській, Шарківській сільських радах.

 

З метою забезпечення безпеки руху у вечірні години протягом 2014 – 2015 років відновлено вуличне освітлення в смт Рокитне по вулицях Жовтнева, Колгоспна, Волі, Тополева, Щорса, Першотравнева, Кар’єрна, Поповича, Боженка, Малика, Степова, Юннатів, провулку Базарний загальною вартістю 524,11 тис.грн. (місцевий бюджет), а також в селі Ольшаниця по вулиці Лісова (фонд „Родина”).

 

Рокитнянським РП ПрАТ „А.Е.С. Київобленерго” здійснено реконструкцію повітряної лінії 0,4 кВ Лінії-1 від трансформаторної підстанції - 38 з встановленням розвантажувальної комплектної трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ в селі Савинці по вулицях Жовтнева та 8 Березня, повітряної лінії 0,4 кВ Лінії-1 від трансформаторної підстанції - 229 з встановленням розвантажувальної щоглової трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ в селі Острів по вул. Лугова, повітряної лінії-0,4кВ лінії - 2 від трансформаторної підстанції - 52 з встановленням розвантажувальної комплектної трансформаторної підстанції 10/0,4кВ в селі Синява по вулиці Радгоспна.

 

 

Розвиток житлового будівництва та комунального господарства

 

Житлове будівництво на території району протягом останніх років здійснюється індивідуальними забудовниками. У 2014 році в районі введено в експлуатацію 24, а за 11 місяців 2015 року - 14 індивідуальних житлових будинків.

 

У 2015 році за кошти місцевого бюджету в сумі 281,225 тис. грн. в селищі виконано капітальний ремонт покрівель багатоквартирних житлових будинків по вул. Вокзальна, 36, Ентузіастів, 8, Ентузіастів, 10, Садова, 7, Кірова, 14 а, Тополева, 11, Леніна, 127 вартістю 281,225 тис. грн.; побілка будинків Медоварна 4, Медоварна 8, Леніна 32; ремонт відмосток 6 будинків, ремонт вхідних груп під’їздів в буд. Леніна, 127, Ентузіастів, 8, Першотравнева, 16, Леніна, 32.

 

Протягом 2014 року нові місця дитячого дозвілля облаштували на території Бирюківського НВО „ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок”, Запрудянського НВО „ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок”, ДНЗ „Росинка” в с. Бушево та 2 дитячі майданчики в с. Запруддя; у 2015 році встановлено 2 дитячі майданчики по вул. Заводська та Садова в смт Рокитне.

 

У сфері житлово-комунального господарства за 2014 рік здійснено:

 

- встановлення насосів та станцій управління насосними агрегатами водопровідних насадних станцій з частотними перетворювачами, станцій дистанційного управління (Сухоліський водозабір, станція І-ІІ підйому, очисні споруди) – 207,4 тис. грн.; встановлення компресора на каналізаційних очисних спорудах вартістю 96,6 тис. грн.; оплачено придбання трактора ЮМЗ та мотокоси для КП „Рокитнеблагоустрій” - 160,84 тис. грн. (місцевий бюджет).

 

У 2015 році на коригування проекту будівництва полігону в смт Рокитне та його експертизу з місцевого бюджету виділено 36,445 тис. грн. Профінансовано розроблення проекту реконструкції каналізаційних очисних споруд вартістю 98 тис. грн. Також з місцевого бюджету оплачено придбання електроінструменту та обладнання для комунальних підприємств:

 

- „Рокитневодоканал” отримано 5 електронасосів на суму 59,72 тис. грн., електроінструменту на 32,52 тис. грн.;

- „Рокитне ЖЕП” отримано електроінструменту та обладнання на суму 70,894 тис. грн.;

- „Рокитнеблагоустрій” отримано електроінструменту на суму 38,892 тис. грн. Також придбано бак для вакуумної автоцистерни на суму 76,0 тис. грн.

Протягом 11 місяців 2015 року підприємствами житлово-комунального господарства надано послуг на суму 5282,9 тис. грн., що на 971,9 тис. грн. більше, порівняно із відповідним періодом 2014 року.

 

 

Розвиток освіти

 

Мережу дошкільних навчальних закладів району складають 14 окремо функціонуючих дошкільних навчальних закладів та 5 дитячих садків у складі НВО та 2 НВК, з них: 5 – в селищі, 16 – в сільській місцевості. Їх потужність – 811 місць.

 

У 21-й установі функціонує 39 дошкільних груп, 38 – це групи загального розвитку; 1 – спеціальна (вади мови). Загалом в усіх дошкільних навчальних закладах району виховується і навчається 940 дітей.

 

Існуюча мережа дошкільних навчальних закладів відповідає потребам населення. В районі відсутня черга на влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади.

 

У 2015-2016 навчальному році в районі діють 19 загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності. В школах району функціонує 196 класів, в яких навчається 3010 учнів. Працює 4 групи продовженого дня, які відвідує 68 дітей.

 

На базі Центру дитячої та юнацької творчості працює 41 група, які відвідують 950 дітей. На базі дитячо-юнацької спортивної школи - 5 секцій, в яких займаються 508 дітей. В НВЦТМ здобувають професійну підготовку 131 дитина.

 

У районному дитячому будинку „Чебурашка” виховується 10 дітей.

 

Диференціація освітніх послуг забезпечується мережею профільних класів, класів з поглибленим вивченням окремих предметів, міжкласних та міжшкільних факультативів, ліцеєм. Всього профільним навчанням охоплено 299 учні (100 % від загальної кількості старшокласників).

 

У районі створено 5 шкільних округів: Ольшаницький, Ромашківський, Житньогірський, Запрудянський, Острівський. Для 436 учнів, що проживають за межами пішохідної доступності, організовано підвіз 5 автобусами (шкільним автобусом - 369 учнів, найманим - 52 учні, рейсовим 15 учнів).

 

У районі працює районна психолого-медико-педагогічна комісія. Для дітей з вадами діє педагогіко-реабілітаційний гурток „Родина”.

 

До головних проблем розвитку освіти належать:

- недостатній рівень матеріально-технічної бази;

- відсутність коштів на харчування дітей: 1-4 класів, пільгових категорій та дітей учасників АТО;

- оптимізація політики бюджетного фінансування галузі з урахуванням її реальних потреб на розвиток інфраструктури, навчально-лабораторної бази, інформатизацію;

- пропаганда здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді.

 

З метою забезпечення розвитку сфери охорони здоров’я та поліпшення демографічної ситуації проводились наступні заходи:

Для проведення масової туберкулінодіагностики дитячого населення району з місцевого бюджету виділено і використано 63 тис.грн.

Безкоштовно отримано медикаменти (вакцина, інсулін) на суму понад 207 тис.грн.

Для проведення амбулаторного лікування осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС передбачено на 2015 рік ліків на суму 668,2 тис.грн. За звітний рік виписано 3985 рецептів на суму 604,9 тис.грн. ( 90,5 %).

Значна увага приділяється санаторно-курортному оздоровленню дитячого населення, особливо дітям – інвалідам, дітям з малозабезпечених та неблагополучних сімей. За звітний період оздоровлено 75 дітей.

Крім того, бригадою лікарів забезпечується медичний огляд підопічних в Ольшаницькому психоневрологічному інтернаті, Насташівському стаціонарному відділені для одиноких непрацездатних громадян.

 

За 11 місяців 2015 року, з метою огляду жителів лікарями з проведенням лабораторних досліджень та ЕКГ обстежень, проведено 10 виїздів в села: в тому числі: 4 виїзди в с. Синява, 2 виїзди в с. Житні Гори, 2 виїзди в с. Савинці, та по одному в с. Бирюки і с. Запруддя.

 

Ветерани війни та праці забезпечуються безкоштовно протезно-ортопедичними виробами, медикаментами, отримують безкоштовне стаціонарне лікування в терапевтичному, невралогічному та хірургічному відділеннях. Також проходять безкоштовне лікування в санаторіях с. Циблі, Пуща Водиця, Трускавця, Миргорода.

 

Для центру первинної медико-санітарної допомоги на 2015 рік заплановані видатки на суму 5 млн. 431,2 тис.грн. Станом на 01.10.2015 центр ПМСД профінансовано на суму 3 млн. 902,2 тис. грн. або на 72 %.

 

Заходи по реорганізації медичних закладів району призвели до покращення якості рівня надання медичної допомоги жителям села, якість медичної допомоги піднялась на більш високий рівень за рахунок більш раціонального використання вивільнених ресурсів, введення нових технологій, протоколів та стандартів лікування.

 

Потужність амбулаторно-поліклінічних закладів Рокитнянського центру ПМСД складає 320 відвідувань за зміну.

 

Великий обсяг роботи проводиться завдяки благодійним та спонсорським коштам: так Благодійним фондом „На світанку” профінансовано придбання меблів, перев'язувальних матеріалів та сантехніки для амбулаторії сімейної медицини та ФАПів.

 

Завдяки допомозі депутата Рокитнянської селищної ради Омеляна В.П., ПП „Сімол”, ТОВ „Сільгосппродукт”, ТОВ „АФ Рокитне-цукор”, ТОВ„АПК Насташка” забезпечено потребу Центру ПМСД в бензині.

 

ТОВ „Агромілк” та інші підприємства району допомогли в забезпеченні пальним для роботи пересувного флюорографа.

 

Агрофірма „Колос” допомогла з оплатою за технічне обслуговування газового опалення амбулаторії с. Житні Гори.

 

З допомогою благодійного фонду „Родина” здійснено заміну вікон в амбулаторії с. Острів.

 

З допомогою Бушівської сільської ради здійснено ремонт підлоги та заміну вікон у ФАПі с. Бушево. Ромашківська сільська рада допомогла у вирішенні питання заготівлі дрів для потреб ФАПів сіл Ромашки і Бакумівка.

 

Щодо побутового обслуговування сільського населення, то в районі 223 підприємці надають 15 видів послуг (перукарські, ритуальні послуги, пошив одягу, перевезення тощо); в тому числі 18 підприємців надають послуги сільського господарства.

 

Також на належному рівні відбувається розвиток торговельної інфраструктури. Сьогодні в районі функціонують 108 закладів, в тому числі: 10 кафе, 30 продуктових магазинів, 6 магазинів промислових товарів та 62 магазини змішаного типу.

 

Розвиток фізичної культури і спорту на селі

З початку 2015 року відділом у справах молоді та спорту адміністрації спільно із відділом освіти адміністрації, організаціями та підприємствами району проведено понад 97 спортивно-масових заходів, в яких взяло участь біля 4000 учасників, в т. ч. Всеукраїнський дитячий турнір з футболу на призи голови райдержадміністрації „Кубок Надросся”, міжобласний шаховий турнір пам’яті Петра Аврамовича Солов’я, відкрита першість області з гандболу серед юнаків та дівчат, відкритий турнір з джиу-джитсу, чемпіонат району з футболу серед аматорських команд на кубок пам’яті Василя Іванович Литвина тощо.

У обласних змагання взяли участь понад 2000 спортсменів району.

Сьогодні до послуг жителів району - 98 спортивних споруд в тому числі: 1 районний і 2 сільських стадіони, 18 спортивних залів, 19 приміщень для фізичних занять, 19 футбольних полів, 27 площинних майданчиків, 3 майданчики із синтетичним покриттям 5 стрілецьких тирів, 3 споруди з тренажерним обладнанням, 3 тенісні корти, в тому числі новий приватний корт ТОВ „Земляк” введений в експлуатацію восени 2014 року на якому безкоштовно займаються діти Рокитнянських та Синявської загальноосвітніх шкіл.

У дитячо-юнацькій спортивній школі на відділеннях з вільної боротьби, гандболу, джиу-джитсу, лижних гонок та футболу займається 508 учнів, підготовлено в минулому році 24 спортсмени першого спортивного розряду, а в цьому ще 28 юних спортсменів виконали нормативи і теж чекають на присвоєння І-го розряду.

Протягом 2014-2015 навчального року юні спортсмени здобули на змаганнях різних рівнів 14 пам’ятних кубків, 56 вихованців закладу стали переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських змагань, 8 - призерами України, 2 учні ДЮСШ - кандидати до складу національних збірних України.

Гордістю району є спортивний клуб „Росич” Рокитнянського професійного ліцею, де учні та місцеві жителі займаються силовими видами спорту, його вихованці виборють призові місця на обласних та Всеукраїнських змаганнях, у 2014 році - спортсмен клубу став чемпіоном Європи серед юніорів з пауерліфтингу.

Популярним серед дітей та молоді є спортклуб „Антей”, члени якого є переможцями районних, обласних та всеукраїнських змагань з джиу-джитсу, один з вихованців клубу став чемпіоном світу з панкратіону у 2008 році.

Вже багато років шахово-шашковий клуб с. Синява є улюбленим місцем не тільки районних шанувальників інтелектуального виду спорту різних вікових категорій, а й шахістів з багатьох інших районів і областей.

Керівник ТОВ „Заросянське” Заєць М.С. створив прекрасні умови для розвитку шахів та шашок в районі та за його межами.

25.11.2015 в шаховому клубі с. Синява відбувся міжрайонний шаховий турнір до Дня працівників сільського господарства, спонсорами якого є сільськогосподарські підприємства району та управління агропромислового розвитку адміністрації.

Фізичною культурою та спортом на Рокитнянщині в колективах фізичної культури, спортклубах та за місцем проживання займається понад 2000 осіб.

Прикладом якнайкращої фізично-оздоровчої та спортивно-масової роботи на своїх територіях є Рокитнянська селищна, а також Синявська, Острівська, Бирюківська, Запрудянська, Ромашківська та Ольшаницька сільські ради.

Величезна підтримка розвитку фізкультурно-спортивній галузі надається підприємствами, товариствами, організаціями та установами району: 

- попереду - ТДВ „Синявське” - підприємство, яке протягом багатьох років надає велику підтримку розвитку спорту в районі, має свою футбольну команду, спортивного інструктора, щороку забезпечує проведення районних футбольних турнірів для дорослих та дитячих команд;

- в такому ж напрямку працюють ТОВ АФ „Рокитне-цукор”, Рокитнянський РВ ГУ МВС України в Київській області, ТОВ „Рокитне хлібопродукт”; ТОВ „Елеватор „Успіх Рокитне”, ТОВ „РКДЗ”, ПАФ „Україна”.

Як і інші галузі в районі, фізкультурно-спортивна переживає не легкі роки, потребують капітального ремонту та реконструкції районна спортивна дитячо-юнацька школа та районний стадіон, незавершене будівництво нової спортивної школи, але завдяки підтримці районного керівництва, підприємств, організацій та установ району, тренерів, спортсменів та вболівальників фізичної культури та спорту вдається продовжувати спортивні традиції нашої Рокитнянщини і примножувати їх. Є чим пишатися, зокрема з футболу, що є найпопулярнішим видом спорту серед населення нашого району протягом 2015 року проведено 8 великих спортивно-масових футбольних заходів, це: кубок Б.Першина, кубок В.Литвина, чемпіонат району серед аматорських команд, чемпіонат району з міні-футболу серед аматорських команд, районна першість серед команд трудових колективів та серед команд мікрорайонів селища та сіл району,ХІ Всеукраїнський дитячий турнір з футболу „Кубок Надросся” на призи голови Рокитнянської райдержадміністрації, районні змагання з дитячо-юнацької ліги тощо. У яких взяла участь рекордна в історії змагань з футболу кількість команд - 112 та 1800 учасників. За цими цифрами стоїть величезна робота тренерів, спортивних інструкторів всіх наших футболістів.

 

 

Щодо виконання заходів Програми в галузі розвитку аграрного ринку, то:

Основними стратегічними напрямками аграрного виробництва Рокитнянщини є вирощування зернових культур та виробництво продуктів тваринництва.

У 2015 році очікуване виробництво валової продукції (в порівняльних цінах 2010 року) сільського господарства, становитиме 404,5 млн. грн.

У тому числі: рослинництва - 238,6 млн. грн.;

 тваринництва - 165,9 млн. грн.

У цілому виробництво валової продукції сільського господарства становить близько 5 % в загальному обсязі виробленої продукції по Київській області.

В структурі виробництва сільськогосподарської продукції рослинницька галузь займає 60 %. В цьому році збір урожаю ранніх зернових та зернобобових культур проведено в оптимальні агротехнічні строки. На площі 9589 га зібрано 45,5 тис. тонн зерна, при середній врожайності 47,4 центнери з гектара.

Валове виробництво зернових і зернобобових культур по всіх категоріях господарств у 2015 році становило 97 тис. тонн.

Під урожай 2015 року господарства району провели посів сільськогосподарських культур в оптимальні науково - обґрунтовані терміни та 100 % насінням високих репродукцій: всього посіяно 6682 га озимих культур, з них озима пшениця займає 4902 га.

Станом на 01.12.2015 агроформування району утримують 3144 голови великої рогатої худоби, у тому числі 1361 голів корів.

Крім того, станом на 01 грудня в господарствах району налічувалось 30 тис. голів свиней та 256 тис. голів птиці.

За 11 місяців 2015 року тваринницькою галуззю вироблено 5649 тонн молока, 79,7 млн. шт. яєць та реалізовано 2,8 тис. тонн м’яса.

 

Аналіз економічних показників свідчить про те, що поступово продовжує зростати середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника галузі сільського господарства району: на сьогоднішній день вона становить – 3026 грн. У сільськогосподарських підприємствах району відсутня заборгованість по заробітній платі.

 

В даний час сільськогосподарські підприємства завершують проводити розрахунки за орендовані паї: у звітному році 9011 власників (83 % від загальної кількості власників земельних паїв) передали свої земельні паї в оренду сільськогосподарським підприємствам, 1809 землевласників обробляють свої земельні паї самостійно на площі 7428 га, що становить 21 % від загальної площі розпайованих сільськогосподарських угідь (за рік площа збільшилась на 33 %).

 

За оренду земельних паїв громадянам у 2015 нараховано – 37,1 млн. грн., порівняно із 2014 роком приріст становив 43,8 % (11,3 млн. грн.). В середньому по району розмір орендної плати становить 4,19 % вартості орендованих земельних паїв. В рахунок оплати пайовики отримують переважно зерно і готівку.

 

Підприємства галузі агропромислового комплексу беруть активну участь в громадському житті району і області, постійно надають матеріальну допомогу школам, дошкільним та медичним закладам, громадянам району. Також фінансово допомагають мобілізованим військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, їх сім’ям та переселенцям.

 

Головною метою економічного розвитку Рокитнянського району залишається відновлення інвестиційної активності суб’єктів господарювання та ефективне використання інвестицій для модернізації виробництва і розвитку інфраструктури, розширення випуску конкурентоспроможної продукції та послуг.

 

Так за останні роки введено в експлуатацію зерносушильний комплекс ПП „Острівське” потужністю 250 тонн за добу, вартістю 120 тис грн.; відкрито другу чергу комплексу по прийманню, очистці, сушіння зерна та виробництву олії та шроту ТОВ „АПК Насташка”.

 

У 2014 році відкрито І чергу зерносушильного комплексу ТОВ „Елеватор „Успіх Рокитне” потужністю 40 тис. тонн, вартістю 80 млн. грн.

 

Крім того, у серпні 2015 року в районі відкрито І чергу комплексу з виробництва електроенергії із біогазу, який побудовано у 2014 році комплекс розташований на території „Рокитнянського цукрового заводу”. На даний час перша черга даного комплексу є найпотужнішою біогазовою установкою в Україні та однією із найпотужніших у країнах СНД і Східної Європи. Виробленої електроенергії першої черги буде достатньо для забезпечення потреб близько 800 приватних будинків.

 

Крім електроенергії біогазовий завод дозволить значно заощадити на мінеральних добривах. Біогазовий енергопарк поліпшить екологію району та матиме відчутний соціальний ефект у вигляді створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевого бюджету та розвитку науки.

 

В галузі землеустрою та державного земельного кадастру:

- за 2015 рік відділом Держземагентства у Рокитнянському районі Київської області здійснено державну реєстрацію 796 земельних ділянок;

- видано 1082 витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки;

- видано 313 висновків про погодження документації із землеустрою;

- видано 847 витягів з технічної документації із землеустрою про нормативно грошову оцінку;

- за дорученням Головного управління Держземагентства у Київській області відділом прийнято та передано до Головного управління 53 заяви від громадян на надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель державної власності с/г призначення та на затвердження проектів землеустрою.

 

З метою реалізації районної Програми „Підтримка та відродження українського села на період до 2015 року” проведено такі заходи:

- за участю представників Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради працівниками відділу здійснювалися виїзні прийоми громадян на території Рокитнянського району;

- опубліковано в місцевій газеті „Вісник Рокитнянщини” 2 статті на теми: „Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 2015 рік”, „Основні напрями покращення ситуації щодо опустелювання та деградації земель”.

 

По всіх населених пунктах раніше було поновлено нормативно-грошову оцінку земель. Але, потребують поновлення матеріали по нормативно-грошовій оцінці земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

 

Не все заплановане вдалось виконати з різних причин. Проте, в управлінні агропромислового розвитку та інших структурних підрозділах райдержадміністрації, районних організаціях, підприємствах та установах продовжується робота з розв’язання завдань, які стоять перед нами з метою покращення добробуту жителів нашого району і країни в цілому.

 

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

 

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
запобігання проявам корупції
добровільна участь
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Інформація про відділ
Статистичні дані
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат