1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
オネストビジネスコンサルティング
http://jp.indeed.com/

Звіт 1 квартал 2016

  “Про роботу Рокитнянської райдержадміністрації щодо виконання вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядуванняза 1 квартал 2016 року.

 

Робота із зверненнями громадян у Рокитнянській районній державній адміністрації протягом І кварталу 2016 року проводилась у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України ”Про звернення громадян”(із змінами), Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постановами Верховної Ради України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями керівництва Київської обласної та Рокитнянської районної держадміністрацій та іншими нормативно - правовими актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

Детальніше...

Звіт Про кількість звернень громадян, що надійшли на розгляд до Рокитнянської районної державної адміністрації та виконавчих комітетів селищної та сільських рад протягом лютого 2015 року

1

Кількість звернень, що надійшли на розгляд до

Рокитнянської районної державної адміністрації

протягом лютого 2015 року

50

2

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян

50

3

 

 

 

 

У тому числі питання:

 

Аграрна політика і земельні відносини: (надання земельної ділянки в приватну власність, спір за межу, оренда земельної ділянки)

13

Питання комунального господарства та благоустрою

 

1

Соціальний захист

 

27

Питання транспорту

 

1

Житлові питання

 

3

Інші

 

5

4

Кількість звернень, що надійшли на розгляд до виконкомів селищної та сільських рад протягом

лютого 2015 року

226

5

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян

226

6

У тому числі питання:

 
 

Аграрна політика і земельні відносини: (надання земельної ділянки в приватну власність, спір за межу, оренда земельної ділянки)

42

 

Питання праці і заробітної плати

3

 

Питання комунального господарства та благоустрою

2

 

Охорона здоров'я

4

 

Житлові питання

6

 

Соціальний захист

69

 

Питання транспорту

4

 

Забезпечення законності та охорони правопорядку

4

 

Освіта, наука, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність

2

 

Фінансова і митна політика

1

 

Діяльність місцевих органів виконаної влади

 

1

 

Інші та видача довідок

88

Звернення громадян

 
 
 
 

Звіт

,,Про роботу Рокитнянської райдержадміністрації щодо виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”

у 2014 році

 

У Рокитнянській райдержадміністрації здійснюється робота з розгляду звернень громадян та створення належних умов для реалізації громадянами наданого їм права особисто звертатись до керівництва райдержадміністрації згідно з Конституцією України, Законом України „Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, а також відповідних розпоряджень та доручень голови Київської обласної державної адміністрації з цих питань, інших нормативних документів, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

 

Завдання, що випливають з вимог Указу Президента України, обговорюються на апаратних нарадах у керівництва адміністрації, щоквартально розглядаються на засіданнях колегії адміністрації, на засіданнях виконкомів селищної та сільських рад, а також на засіданнях: постійно діючої комісії з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянського району; постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Під час проведення семінарів-навчань із селищним, сільськими головами та секретарями місцевих рад району, відповідальних працівників апарату райдержадміністрації, керівників, спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації. Проводяться систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян для з’ясування причин, що їх породжують, а також моніторинг найбільш гострих суспільно значущих подій.

 

Система реєстрації звернень громадян ведеться у відповідних журналах, передбачених Інструкцією з організації роботи щодо розгляду звернень громадян в апараті, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Рокитнянської районної державної адміністрації, яку затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.11.2013 № 418.

 

Усі звернення, що надходять до райдержадміністрації, як письмові так і подані на особистому чи виїзних прийомах громадян, реєструються у день їх отримання в журналах. Заповнюється картка, де накладає резолюцію керівництво райдержадміністрації.

 

Головою райдержадміністрації затверджено Графік особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації від 25.06.2014 № 06-64-1/209. Графік розміщено на доступному  для ознайомлення  громадян місці. Особистий прийом здійснюється протягом тижня з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00, а в суботу - за окремим графіком. Головою райдержадміністрації затверджено графіки виїзних прийомів громадян на підвідомчих територіях  селищної та 14 сільських рад району.

 

Прийом громадян ведеться на першому поверсі адмінприміщення (для зручності), що дає можливість громадянам похилого віку, а також громадянам з обмеженими фізичними можливостями особисто звернутись до голови адміністрації для вирішення проблем.  

 

За 2014 року на адресу Рокитнянської райдержадміністрації надійшло 664 звернення, проти 727 звернень за 2013 рік. З них:

 

-    письмових – 548, що на 33 звернення більше ніж у відповідному 2013 року;

 

-    усних – 116 звернень, проти 212 за 2013 рік;

 

-    повторних – 39;

 

-    колективних – 34;

 

-    9 звернень знаходяться на розгляді у відділі Держземагенства Рокитнянського району Київської обласі щодо затвердження проекту із землеустрою;

 

-    з питань виділення матеріальної допомоги не розглянуто 6 звернень, дані звернення будуть розглядатися на найближчому засіданні комісії;

 

-    107 звернень – відмовлено у задоволенні, а саме: 4 звернення щодо питання отримання житла на пільгових умовах (в зв’язку з його відсутністю), 2 звернення   з питань виділення земельних ділянок, в зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок та земель запасу на відповідній території; 99 зверненнь з питань виділення матеріальної допомоги у зв’язку з розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.03.2014 № 120 «Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни», 1 звернення щодо матеріальної допомоги на ремонт будинку, 1 звернення про виділення матеріальної допомоги на придбання будинку для внучки, яка є жителькою Білоцерківського району.

 

-    особисто керівництвом адміністрації дано роз’яснення на 126 звернень з питань: захисту малолітніх дітей, перевірки лічильника електропостачання, надання матеріальної допомоги, покращення життя в районі, питання перевірки електропостачання, працевлаштування, спір за межі із сусідом, оренда земельних ділянок, надання житла для тимчасового проживання, надання соцільних виплат;

 

-    9 звернень переадресовано за належністю.

62,7 % - вирішено позитивно;

16,1 % - відмовлено у задоволенні;

18,9 % - дано роз’яснення;

2,3 % - знаходяться на розгляді.

 

Найбільше надійшло звернень із сіл: Запруддя, Луб'янка, Синява, Острів, Телешівка, Бушеве, Ольшаниця та смт Рокитне. Водночас менше надійшло звернень з сіл Маківка, Шарки, Бирюки, Савинці, Ромашки, Житні Гори та Насташка.

 

За 2014 рік найбільше звернень надійшло від пенсіонерів, учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій, ветеранів праці, з питань: виділення одноразової матеріальної допомоги на лікування, житлової політики, межових спорів. Також надійшла велика кількість звернень від переселенців із Луганської та Донецької областей щодо надання житла для тимчасового проживання та виділення одноразової матеріальної допомоги, як переселенцям.

 

Порівняно з аналогічним періодом 2013 року зменшилась кількість звернень з питань виділення одноразової матеріальної допомоги на лікування, надання дозволів на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, транспорту та зв’язку, а також межових спорів.

 

За звітний період керівництвом райдержадміністрації проведено виїзні прийоми громадян у селах: Луб’янка, Насташка, Телешівка, Острів, Запруддя, Синява, Житні Гори, Телешівка, Маківка, Бушеве Це дало змогу 34 громадянам вирішити свої питання на місцях, а керівникам району ознайомитись з проблемами населення.

 

Під час проведення „прямого телефонного зв'язку" головою райдержадміністрації, його заступниками, керівниками структурних підрозділів адміністрації та районних служб одержано 57 усних звернень.

 

На Урядову гарячу лінію “Соціальний контактний центр” надійшло 102 – проти 42 звернень за 2013 рік, найбільше звернень надійшло з питань щодо отримання тимчасового житла жителями Луганської та Донецької областей, а також: надання пільг, отримання соціальних виплат, отримання житла на пільгових умовах, присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”, отримання дотації на утримання молодняку великої рогатої худоби.

 

З метою оперативного реагування на звернення у Рокитнянській райдержадміністрації діє “телефон довіри”, положення про який  затвердженно розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 листопада 2013 року № 424, та телефон “гарячої” лінії, порядок роботи   якої  затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 листопада 2013 року № 423,  на які надійшло   7 звернень громадян, що стосувались порядку надання матеріальної допомоги на лікування, встановлення днів побачень з дитиною, оплата послуг газопостачання та газифікації будинку, пільг передбачених згідно чинного законодавства ветеранам війни.

 

Контроль за своєчасним вирішенням письмових звернень громадян здійснюється шляхом щоденного вивчення записів реєстрації звернень громадян    у журналах та усного нагадування виконавцю про наближення закінчення терміну їх розгляду. Зняття з контролю звернень громадян відбувається після направлення обґрунтованої письмової відповіді авторові звернення за підписом голови адміністрації.

 

Узагальнені відомості про організацію роботи із зверненнями громадян та вирішених у них питань оприлюднюються у районні газеті “Вісник Рокитнянщини”, на офіційному сайті райдержадміністрації та в ефірі телерадіокомпанії “Рокита”.

 

Рокитнянська районна державна адміністрація у своїй повсякденній діяльності щодо розгляду звернень громадян і у подальшому забезпечуватиме реалізацію конституційного права громадян на звернення до органів виконавчої влади. З метою удосконалення організації роботи зі зверненнями громадян керівництвом адміністрації, спеціалістами юридичного відділу апарату адміністрації буде продовжено практику виконання заходів організаційного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямованих на докорінне поліпшення роботи зі зверненнями громадян та безумовне виконання вимог законодавства про звернення громадян.

 

 

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

 

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
запобігання проявам корупції
добровільна участь
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Інформація про відділ
Статистичні дані
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат